Naświetlanie lampą Beyond: Wybielanie zębów

wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Dentysta Grudziądz
Wśród spożywanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest duża część produktów, jakie wpływają na kolor zębów. Do zazwyczaj wyliczanych należą soki, kawa albo niektóre kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne by możliwe było niwelowanie efektów zjadania barwiącego jedzenia, dlatego że białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Bywa jednak tak, że nawet leczone zęby mają żółty odcień. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi wybielania zębów. Poza codzienną pielęgnacją specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą podjąć fachowe stomatologiczne zabiegi wybielania, na przykład poprzez naświetlanie specjalistycznymi lampami.
Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, która oferuje wybielanie zębów, mające przyzwoite i trwałe rezultaty już po jednym zabiegu naświetlania. Co więcej ten rodzaj zabiegu niszczy do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz pomniejsza zapalne stany przyzębia, a do tego wspiera utwardzanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, choć najsilniej pożądane, nie jest wyłącznym dodatnim rezultatem zabiegu.
Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może zostać dopasowywana do dowolnej pozycji pacjenta, co poprawia dokładność pracy i wygodę. Dodatkowo również natężenie naświetlania lampy może być dostosowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza stomatologa. Natężenie światła może być intensywne, standardowe lub łagodne z uwagi na to, jak silne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów jest znacznie prostsze.

Popularne posty z tego bloga

Najlepszy aparat ortodontyczny dla dziecka

Jak usunąć korzeń zęba?

Czy trzeba kupować nici dentystyczne?