Zaplanuj leczenie na podstawie DSD!

plan leczenia na podstawie cyfrowego projektowania uśmiechu

Digital Smile Design w skrócie DSD to nowoczesna technika, za pomocą której efekt zabiegów dentystycznych może zostać pokazany pacjentowi zanim zdecyduje się na rozpoczęcie leczenia. Metoda ta bazuje na cyfrowej wizualizacji przyszłego uśmiechu, tworzonej wspólnie z samym pacjentem. Osoby, które wezmą udział w leczeniu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Digital Smile Design, będą włączone w pełen proces tworzenia. To daje możliwość uwzględnienia w projekcie wszystkich oczekiwań pacjenta oraz jego pełną kontrolę nad przebiegiem działań i ostatecznym efektem, jaki zostanie wypracowany.
Zanim lekarz stomatolog przystąpi do pracy odbywa indywidualny wywiad z pacjentem, którego ustalenia będą fundamentem dla tej techniki. DSD powstaje na podstawie wykonywanych zdjęć fotograficznych, na których zostaną przeprowadzone cyfrowe zmiany, przedstawiające zestawienie uśmiechów pacjenta przed zabiegami stomatologicznymi oraz po ich zakończeniu. Ta metoda dokładnie pokazuje finalne efekty działań dentysty, zanim pacjent zdecyduje się wykonać jakiekolwiek kroki związane z leczeniem dentystycznym.
Digital Smile Design jest swojego rodzaju planem leczenia przygotowywanym w nowoczesny, komputerowy sposób. Wszystkie projekty są sporządzane z najwyższą starannością, na miarę osobistych potrzeb i jest dopasowany do osobowości i cech fizycznych pacjenta. Uśmiech, jaki będzie odpowiadał jednemu pacjentowi, nie musi pasować u drugiego, a przecież wszyscy pacjenci zasługują na swój wymarzony uśmiech. Metoda Digital Smile Design wykonana przez wyspecjalizowanego stomatologa dopasuje uśmiech do każdego.

Popularne posty z tego bloga

Najlepszy aparat ortodontyczny dla dziecka

Jak usunąć korzeń zęba?

Czy trzeba kupować nici dentystyczne?